Napište nám

zaz@volny.cz

Zavolejte nám

+420 220 571 569

Flexcon PA AutoFill – jednotka pro udržování tlaku

Technologie Flexcon PA výrazně přispívá ke zvýšení efektivity topné soustavy. Automatická souprava AutoFill a inteligentní
snímač Flexcon PA v kombinaci s mobilní aplikací předchází případným poruchám systému a neplánovaným výjezdům servisní organizace. Jednotka Flexcon PA komunikuje s mobilní aplikací pomocí technologie Bluetooth. Mobilní aplikace vás vždy upozorní pokud je zapotřebí doplnit vodu do systému a automatická souprava Flexcon PA AutoFill ji doplní vždy, když dojde k poklesu tlaku pod nastavenou minimální úroveň. Uživatel tak nemusí dělat vůbec nic. Jediným kliknutím se dozvíte informace o stavu vaší topné soustavy. Tato funkce eliminuje počet výjezdů servisní organizace, mnohdy kvůli banálním zásahům, jako je doplnění vody do topného systému. Díky tomu uživatel ušetří více finančních prostředků za neplánovaný servis. Automatická detekce plnění vyhodnotí případné netěsnosti soustavy a v okamžiku havárie ihned zastaví doplňování, tím je zajištěna provozní bezpečnost zařízení.

Flexcon PA má správný software pro připojení k naší vzdálené službě. Pokud se zařízením nehodláte uzavírat předplatné vzdálené služby, doporučujeme standardní článek.